Soutěže

Mezinárodní přehlídka absolventských prací 2016

Opět zveme všechny letošní absolventy designérských škol k účasti na mezinárodní přehlídce. Vybraní účastníci budou prezentováni v odborných časopisech a blozích po celé Evropě. Přihlášku je možné podat do 30. října 2016.

Časopis 2+3D organizuje mezinárodní přehlídku nejlepších absolventských prací téměř od doby svého vzniku. Prvních osm přehlídek bylo organizováno pouze pro polské absolventy, následující čtyři ročníky byly pořádány ve spolupráci s českým časopisem Typo, maďarskou organizací Plusminus Visual Intelligence a slovenským sdružením 1977, tedy se zástupci zemí visegradské čtyřky (Maďarsko se do přehlídky zapojilo v roce 2011).

Jako každý rok budou vybrané projekty zveřejněné s kritickým komentářem na stránkách časopisů Font nebo 2+3D, na portálech našich partnerů a na webu Graduation Projects.

Bakalářské a magisterské práce absolventů na vysokých školách a univerzitách v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarska (popř. studentů z těchto zemí na zahraničních školách) je možné přihlásit do 30. října. Do přehlídky je možné poslat pouze práce, které byly obhájeny ve školním roce 2015/2016. Přihlášku a pravidla přehlídky najdete v češtině, slovenštině, polštině a maďarštině na www.graduationprojects.eu.

26. 10. 2016 Filip Blažek
Sdílet na Twitter   Sdílet na Facebook   Sdílet na Del.icio.us

Komentáře (0)

Vložit komentář
Autor

Filip Blažek

Spoluzakladatel časopisu TYPO, grafický designér ve studiu Designiq, pedagog, spoluautor knihy Praktická typografie.